בנימה אישית

שמי ד"ר דן הדס,

נשוי לאישה מקסימה (אם ואחות חדר מיון מדהימה) ואב לשלושה ילדים נהדרים.

כבר לא מעט שנים שאני מתמקצע בטיפול בילדים ובעיקר במחלות לב בילדים ובספורטאים, אם אתם רוצים להתעדכן במחקרים פורצי הדרך בנושא, לקבל יעוץ רפואי פרטני שרואה את כל עולמכם כמרכז העולם, או שיש לכם ילד עם בעיה רפואית, הגעתם למקום הנכון.

קצת על הדרך שעברתי :סיימתי את לימודי הרפואה בהצטיינות בשנת 2001, לאחר מכן סיימתי התמחות ברפואת ילדים בבית החולים אסף הרופא ואת התמחות העל בקרדיולוגית ילדים בבית החולים שניידר, בהמשך סיימתי התמחות על נוספת בהפרעות קצב בילדים ובקרדיולוגית ספורט במרכז המוביל בעולם בפאדובה. ואם אתם רוצים להבין כמה זמן זה לוקח….

  • בית ספר, כמו כולם – 12 שנים
  • רפואה – 7שנים,
  • רפואת ילדים – 4.5 שנים,
  • קרדיולוגיה – 3 שנים,
  • הפרעות קצב וספורטאים – שנתיים

…..סה"כ בערך 28.5 שנים של לימודים, בחינות, עבודות והתמקצעות בנושא כשהמטרה היא אחת לתת את הטיפול המיטבי בילדים ובספורטאים.

איך הכל התחיל…בשנת 1988 בזמן טיול נפטר החבר הכי טוב שלי….הוא קפץ לבריכה ,איבד את ההכרה וטבע…. לאחר ההלוויה גמלה בליבי ההחלטה לנסות למנוע את המוות הכל כך מיותר הזה.

למדתי רפואה והתמחיתי בילדים, בזמן ההתמחות התחלתי לחקור תעלות אשלגן במכון ויצמן במעבדה של פרופסור איתן ראובני, כדי להבין מה משפיע עליהן ובעיקר כיצד אנחנו מושפעים מהן.

לאחר סיום ההתמחות בילדים השלמתי התמחות על במכון הלב בבית החולים שניידר. לאחר סיום התמחות העל התמניתי לסגן מנהל קרדיולוגית ילדים באסף הרופא במקביל לעבודתי כרופא בכיר בחטיבת ילדים וכונן במיון אסף הרופא.

בשנת 2016 עברתי לאיטליה למרכז המוביל בעולם בהפרעות קצב בספורטאים בפדובה. שם התמחיתי בהפרעות קצב בילדים ובקרדיולוגית ספורט. במקביל סיימתי ההשתלמות בקרדיולוגית ספורט של הESC ( האיגוד האירופאי לקרדיולוגיה) ושל ה IOC (הוועד האולימפי הבינלאומי).

בשנת 2018חזרתי הביתה,לישראל ולאסף הרופא במטרה להמשיך את הדרך, ושיתופי הפעולה יחד עם המוחות המובילים בארץ ובעולם.

והמטרה אותה מטרה כמו לפני 30 שנה….למנוע את המקרה הבא

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

רפואת ילדים

ד"ר דן הדס מומחה ברפואת ילדים רפואת ילדים מטפלת בכל האספקטים של בריאות ילדים, מגיל הינקות, הילדות ועד סיום מהלך

מידע נוסף »

קרדיולוגית ילדים

ד"ר דן הדס מומחה בקרדיולוגית ילדים קרדיולוגיית ילדים: קרדיולוגיית ילדים היא התחום האחראי לרפואת הלב אצל ילדים. קרדיולוג ילדים מטפל

מידע נוסף »

Contact Us

Свяжитесь с нами

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​